RoCk SeVeNLeRin BuLuŞmA NoKtaSı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RoCk SeVeNLeRin BuLuŞmA NoKtaSı...

ROCK SEVENLER HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sevin beni

2 posters
YazarMesaj
×яέто×
administaratörs
administaratörs
×яέто×

sevin beni Empty
MesajKonu: sevin beni   sevin beni EmptyÇarş. Mayıs 27, 2009 1:41 pm

sevin beni daha küçüğüm ben,şeker iştemem çikolata istemem daha küçüğüm ben sevgi verin bana sevin beni gölnüzüzden koparırcasına öpün al yanaklarımı,sarıLın bana sevgiyLe boğarcasına...öLdürün beni sevgi yoLunda ama sevin beni,beLki katLnabiLirim açLığa,dayanabiLirim susuzLuğa sevgiyLe besLeyin beni... sevqisiZ nasıL büyür şu minik kaLbim çok sevin beni hep öpün beni sakın unutmayın bana aLamasanızda güzel oyuncakLar,çok harçLık veremesenizde sevin beNi sevqiNiz besLesin beni ekmeğiNiz değiL...siZi ben seçmedim anne-baba oLrak ama seçme hakkım oLsaydı sizi seçerdim...buNu unuTmayın sevin beni sevqiyLe öLeyim bağırdıktan sonra öpün,kucakLayın beni eLbette bende şimarıyorum bazen kızın bana o zaman ama dövmeyin beni üzüLürüm sonRa Sad sadece seVin beni gece başucuma gelin öpün beni sevin beni...daha küçüğüm ben... öpckkkk
kafam_duman
özel üYe
özel üYe
kafam_duman

sevin beni Empty
MesajKonu: Geri: sevin beni   sevin beni EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 3:20 pm

hyRan kaLıoRee senin yazDıqLarına be knka

sevin beni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BENİ AL!!!!!!!!!!!!